ANY Security Printing Company PLC Group

ANY Security Printing Company PLC Group bola založená v roku 1851 pod názvom Kráľovská štátna tlačiareň. Od začiatku sa špecializovala na výrobu finančných, vojenských a ceninových tlačovín. V našich výrobkoch sa spája dlhoročná tradícia s inováciami dnešných dní.

V roku 1993 bola spoločnosť ANY Security Printing Company sprivatizovaná. V októbri 1994 spoločnosť presúva svoje aktivity do novootvorenej tlačiarne na ulici Halom v Budapešti, kde pôsobí dodnes. V roku 1997 otvára novú divíziu na tlač a personalizáciu plastových kariet. V roku 1998 otvára nový závod na výrobu plastových kariet na ulici Fátyolka v Budapešti. V roku 1999 bolo uvedené do prevádzky laboratórium na vývoj bezpečnostných produktov. V roku 2005 spoločnosť ANY Security Printing Company vstúpila na burzu cenných papierov v Budapešti.

V súčastnosti sa ANY Security Printing Company radí medzi najvýznamnejši ceninové tlačiarne v regióne strednej a východnej Európy. Okrem tradičných polygrafických výrobkov spoločnosť kladie silný dôraz na výrobu a personalizáciu identifikačných dokladov, elektronickú správu dokumentov a transakčnú tlač.